عاقل آموزش ایران دیابت لبنیات ایرانی

عاقل: آموزش ایران دیابت لبنیات ایرانی بهداشت لوازم آرایش لوازم آرایشی

گت بلاگز اخبار بین الملل انصارالله رسما اعلام کرد عبدالله صالح کشته شده است است

رویترز به نقل از منابع حوثی‌های یمن از کشته شدن علی‌ عبدالله صالح خبر داد. همچنین رسانه‌های حوثی‌ها تصویرهای و بخش‌هایی از یک فیلم را منتشر کردند که گفته می‌شود

انصارالله رسما اعلام کرد عبدالله صالح کشته شده است است

انصارالله رسما اعلام کرد عبدالله صالح کشته شده است است

عبارات مهم : عبدالله

رویترز به نقل از منابع حوثی های یمن از کشته شدن علی عبدالله صالح خبر داد. همچنین رسانه های حوثی ها تصویرهای و بخش هایی از یک فیلم را منتشر کردند که گفته می شود متعلق به جسد صالح است.

به گزارش ایسنا، احمد الحبیشی، مشاور رسانه ای شورای عالی سیاسی یمن اعلام کرد که اخباری راجع به کشته شدن صالح در مسیر حرکتش به استان مارب در منطقه تحت سلطه هوایی امارات انتشار یافته است.

هم وقت در بیانیه وزارت کشور یمن وابسته به انصارالله بر “پایان حضور شبه نظامیان خائن و کشته شدن علی عبدالله صالح، رهبر این شبه نظامیان و شماری دیگر” تاکید شده است است.

هم چنین این وزارتخانه با اعلام اینکه تمامی پایگاه ها و مواضع شبه نظامیان خائن در صنعا و اطراف آن و دیگر استان ها در کنترل کامل انصارالله هست، آخر بحران صنعا را اعلام کرد.

علاوه بر صالح، یاسر العواضی، معاون دبیرکل کنگره مردمی نیز کشته و عارف الزوکا، دبیرکل کنگره مردمی صالح زخمی شده است است.

شبکه المیادین نیز اعلام کرد که نیروهای حوثی امروز (دوشنبه) به منزل علی عبدالله صالح، مدیر جمهور پیشین یمن در محله “الکمیم” صنعاء حمله و منزل وی را منفجر کردند.

هم وقت گزارش شده است عبدربه منصور هادی، مدیر جمهور مستعفی یمن به نیروهای ارتش دستور داده وارد صنعا شوند. همچنین گارد ریاست جمهوری در تعز از نیروهای خود خواست جهت لغو محاصره صنعا و رویارویی با حوثی ها وارد عمل شوند.

در همین حال ائتلاف متجاوز عربی از ساکنان و غیرنظامیان صنعا خواست تا حداقل ۵۰۰ متر از تجمعات و مقرهای حوثی ها فاصله بگیرند.

صنعاء طی روزهای اخیر شاهد درگیری میان نیروهای عبدالله صالح و نیروهای انصارالله است.

انصارالله رسما اعلام کرد عبدالله صالح کشته شده است است

واژه های کلیدی: عبدالله | ریاست جمهوری | علی عبدالله صالح | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz