عاقل آموزش ایران دیابت لبنیات ایرانی

عاقل: آموزش ایران دیابت لبنیات ایرانی بهداشت لوازم آرایش لوازم آرایشی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی قیمت‌های نفت هماهنگ با وال‌استریت اوج گرفت

درحالی‌که تاجران درحال بررسی تاثیر زیاد کردن ذخایر نفت انبارهای آمریکا در تقابل با استمرار محدودیت تولید اوپک بودند، قیمت‌های نفت اوج رفت.

قیمت‌های نفت هماهنگ با وال‌استریت اوج گرفت

قیمت های نفت هماهنگ با وال استریت اوج گرفت

عبارات مهم : میلیون

درحالی که تاجران درحال بررسی تاثیر زیاد کردن ذخایر نفت انبارهای آمریکا در تقابل با استمرار محدودیت تولید اوپک بودند، قیمت های نفت اوج رفت.

به گزارش مهر به نقل از رویترز، روز پنج شنبه در حالی که تاجران در حال بررسی تاثیر زیاد کردن ذخایر نفت انبارهای آمریکا و تولید این کشور، در تقابل با استمرار محدودیت تولید اوپک بودند، قیمت های نفت با اوج گرفتن بازارهای سهام در وال استریت اوج رفت.

قیمت‌های نفت هماهنگ با وال‌استریت اوج گرفت

قیمت پیش خرید نفت خام برنت جهت تحویل در ماه جون، که زیاد معاملات امروز را به خود تخصیص داده شده است داده بود، در ساعت ۱:۰۳ بامداد جمعه به وقت تهران، با ۵۸ سنت زیاد کردن نسبت به قیمت بسته شده است دیروز، در ۶۹.۳۴ دلار به ازای هر بشکه، بسته شد، درحالی که قیمت پیش خرید نفت برنت جهت تحویل در ماه می، که خریدوفروش قراردادهای آن در روز پنج شنبه به آخر می رسید، ۷۴ سنت زیاد کردن یافت و به بشکه ای ۷۰.۲۷ دلار رسید.

قیمت نفت خام نیمه سنگین تگزاس غرب آمریکا، دابلیوتی آی، ۵۶ سنت اوج رفت و در ۶۴.۹۴ دلار جهت هربشکه به کار خود خاتمه داد.

درحالی‌که تاجران درحال بررسی تاثیر زیاد کردن ذخایر نفت انبارهای آمریکا در تقابل با استمرار محدودیت تولید اوپک بودند، قیمت‌های نفت اوج رفت.

تخفیف دابلیوتی آی در برابر برنت به بیش از ۵ دلار زیاد کردن یافت، که بیشترین میزان آن از ماه ژانویه تا کنون هست. به این ترتیب نفت خام های مرتبط با شاخص برنت جذابیت کمتری جهت پالایشگاه ها خواهند داشت.

از ژانویه تا به حال قیمت نفت بیش از ۴ درصد زیاد کردن یافته است و به سوی بلند ترین توالی سود ربع هر سال خود از آخرهای ۲۰۱۰ تا کنون پیش می رود.

فیلیپ استریبل، استراتژیست بازار در شرکت اوراق آرجی او در شیکاگو، می گوید: امروز بازارهای سهام آمریکا اوج گرفتند و این باعث تقویت قیمت نفت هم شد. هر سه شاخص مهم سهام آمریکا، روز پنج شنبه در محدوده مثبت بودند.

قیمت‌های نفت هماهنگ با وال‌استریت اوج گرفت

اما رشد تولیدات ایالات متحده بر قیمت های نفت فشار می آورد. در هفته گذشته میزان ذخایر تجاری نفت خام آمریکا ۱.۶ میلیون بشکه زیاد کردن یافت و تولید نفت خام این کشور به رکورد ۱۰.۴۳ میلیون بشکه در روز رسید.

واژه های کلیدی: میلیون | آمریکا | ژانویه | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz